Składnik miesiąca - Apiscalp

Składnik miesiąca - Apiscalp

Co to jest Apiscalp™?

Apiscalp™ to nowoczesny, opatentowany składnik aktywny, opracowany z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry głowy. Pozyskiwany z nasion Apium graveolens, znanych lepiej jako seler, zawiera aktywne molekuły, które zapewniają wyjątkowe właściwości w kontroli procesu złuszczania naskórka. Dzięki swoim właściwościom, Apiscalp™ stanowi kluczowy element w walce z łupieżem i łuszczycą.

 

Korzyści Apiscalp™:

·        Regulacja produkcji sebum - pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry głowy, zapobiegając nadmiernej produkcji sebum.

·        Właściwości przeciwzapalne - łagodzi objawy związane z zapaleniem, redukując zaczerwienienia i świąd oraz oferując ulgę w uczuciu dyskomfortu

·        Kontrola łuszczenia skóry - dzięki aktywnym molekułom pomaga w utrzymaniu naturalnego cyklu odnawiania się skóry, zapobiegając nadmiernemu łuszczeniu.

·        Kontrola mikroflory bakteryjnej - pomaga w utrzymaniu równowagi mikrobiomu skóry, zapobiegając rozwojowi patogenów.

·        Odbudowa integralności tkanki skórnej - wspomaga regenerację skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.

 

Zastosowanie Apiscalp™ w Szamponach Cutis

W swoich szamponach zastosowaliśmy Apiscalp™aby zapewnić skuteczną ochronę i pielęgnację skóry głowy. Szampony te, dedykowane osobom borykającym się z łuszczycą i łupieżem, oferują nie tylko ulgę w objawach, ale i długotrwałe efekty zdrowej skóry głowy.

 

Cutis P - szampon przeciwłupieżowy

Idealny dla osób walczących z łupieżem. Skutecznie redukuje widoczność łupieżu, ale również zapobiega jego powstawaniu, dzięki regulacji mikroflory skóry głowy.

Szampon P - kliknij aby sprawdzić

 

Cutis Ł – bioaktywny szampon na łuszczycę

Opracowany specjalnie z myślą o osobach cierpiących na łuszczycę. Łagodzi objawy łuszczycy, redukując zaczerwienienia, świąd oraz uczucie napięcia skóry głowy.

Szampon Ł - kliknij aby sprawdzić

 

Jak stosować szampony Cutis z Apiscalp™?

1.         Aplikacja: Nanieś szampon na mokre włosy i skórę głowy.

2.         Masowanie: Delikatnie masuj, tworząc pianę, co pozwala składnikom aktywnym głębiej wnikać w skórę.

3.         Pozostawienie na kilka minut: Daje czas na działanie składników odżywczych i regenerujących.

4.         Spłukanie: Dokładnie spłucz, usuwając wszelkie resztki produktu.

Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się regularne stosowanie szamponów Cutis, co przyczyni się do długotrwałej poprawy stanu skóry głowy.

 

A wy, jaki
szampon Cutis dziś wybieracie?

 

Udostępnij